BİZ KİMİZ ?

PROFESYONEL ÇÖZÜMLER İÇİN GELDİK!

BoyKod ; Bilişim alanında kurumsal çözüm odaklı ve danışmanlık hizmeti vermek için 2018 yılında kurulmuştur. BoyKod ailesi olarak projelerinizi dinleyip, teknolojinin imkanlarını sonuna kadar kullanıp, isteklerinizi uygulamak ve sıra dışı projelerinizi uzman ekibimizle gerçekleştirmek, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek istiyoruz. Ne istediğinizi anlıyor buna uygun yapılabilecekleri sizler için üretiyoruz. Rakiplerinizden farklı olmak için yenilikleri takip ediyor. Hayal gücümüzle bütünleştirip, sizlere kreatif bir çalışma hazırlıyoruz. Projelerinizin bilişim kısmında olduğu gibi pazara sunulması kısmında da size BoyKod ailesinin uzman ekibi ile destek vermeye devam ediyoruz. Sektöründe lider kuruluşlar arasında yer alan firmamız yurtiçi ve yurtdışında birçok firmaya çözümler sunmuştur.


BİZİ SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN:
boykod ofis

AMACIMIZ NE ?

Bir araya geldiğimiz, birlikte çalıştığımız ve mükemmeli amaçladığımız ekibimiz; hayatın her açısında yer almaya başlayan, hemen hemen her ortamda, her platformda etkili birer referans olan bilişim dünyasında hizmetin kalite etiği içerisinde ileri ve geleceğe dönük hizmet anlayışıyla hareket etmektedir. Bizler felsefemizi kalite üzerine kuruyoruz.

VİZYONUMUZ & MİSYONUMUZ

Uluslararası platformda tanınan, dünya standartlarında, çağdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük etmek.
Yüksek kalitede teknoloji hizmeti sunmak, bilişim sektöründe iş imkanı yaratarak ülkemize hizmet etmek, personelimizin sürekli gelişmesını ve güven içinde mutlu çalışmasını sağlamak.

NELER YAPTIK ?