WEB TASARIM

Kurumsallığınızı ve işinizi internet dünyasına taşımanın ilk koşulu profesyonel bir web sitesine sahip olmaktır.

PROGRAMLAMA

Günümüzde sürekli gelişen ve hızla büyütmek de olan yazılım sektörü firmalar için oldukça büyük önem arz etmektedir.

MOBİL UYGULAMA

Artık olmazsa olmazımız olan, bir an olsun yanımızdan ayırmadığımız akıllı telefonlar ve tabletler ile gelişen teknolojiye ayak uydurmak, her işletmenin olmazsa olmaz sorumluluğu haline gelmiştir.

SEO OPTİMİZASYONU

Genellikle günümüzde “arama motoru olan Google da aramalarda üst sıralarda çıkma” olarak bilinen SEO, "Search Engine Optimization" İngilizce kelimelerinin baş harflerinden oluşmuştur.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

İnsanlar online mecralarda vakit geçirmeyi sever. Gün içerisinde internette gezdiklerinden daha fazla zamanı ise sosyal medya mecralarında geçirirler.

GRAFİK TASARIM

Bir mesajı ifade edebilen veya nesneleri görselleştirip süslemeye yönelik yaptığımız Grafik Tasarım benzersiz ve etkili olması yönünde sürekli güncelleniyor ve güçlü programlar kullanıyoruz.

KURUMSAL KİMLİK OLUŞTURMA

GŞirketlerin kendini tanımlamaya ve tanıtmaya yönelik yapacağı stratejileri hazırlamak, organize etmek ve bunların hayata geçmesini sağlayacak tamamlayıcı temel yapıyı çalışır vaziyete getirmek için kurumsal kimlik hizmetleri veriyoruz.

MARKA TESCİLİ

Benzer ürünleri ya da hizmetleri başkalarının ürün ya da hizmetlerinden ayırt etmek üzere kullanılan yada belirli bir hizmetin sunulması sırasında kullanılan AYIRT EDİCİ İŞARET marka olarak tanımlanmaktadır.

SANAL POS ENTEGRASYONU

Ürün ve hizmetlerin internet ortamında banka ve kredi kartı ile satışa uygun halde sunan e-ticaret sitelerinin sanal POS entegrasyonu yapmaları gerekmektedir.

E-FATURA & E-ARŞİV FATURA

E-fatura, kağıt faturanın elektronik ortamda oluşturulmuş halidir. Kağıt fatura ile bire bir aynı hukuki geçerliliğe sahip olan e-fatura, dijitalleşen dünyada firmaların işlerini kolaylaştırır ve hizmet kalitesini artırır.

GOOGLE REKLAMLARI

Ürününüzle ilgili sadece arama sonuçlarında değil, ürününüzle ilgi siteleri hedefleyip, söz konusu sitelerde de reklamlarınızın gösterilmesini Adwords sayesinde sağlayabiliyoruz.