SEO Çalışması Yaptırmak İstiyorum

Bu sayfayı okuduğunuza göre kafanızda Websitem Google'da gerilerde, websitemi üstlere nasıl çıkarırım? gibi sorular dolanıyor. Önce "SEO çalışması nedir?" sorusunun cevabını verelim.

Bu cevap belkide saatlerce hatta günlerce sürebilir. Fakat somut ve basit bir örnek ile açıklamaya çalışalım;

  • Bir sahil kasabasında sadece balık restoranlarının bulunduğu bir cadde düşünün. Acele ile balık yemek için caddeye girdiyseniz muhtemelen ilk göreceğiniz işletmeye girip yolunuza devam etmek isteyeceksiniz. Tabiki bu seçiminizi dışarıdaki masaların sandalyelerin düzeni ve renkleri, genel temizliği, tabelası gibi etkenlerde değiştirecektir. Fakat aceleniz muhtemelen sizin o ilk dükkana müşteri olmanıza sebep olacaktır.

"İşte çoğu insanda bu acelecilik vardır ve ilk karşısına çıkan linke tıklamaktadır. Siz arka sayfalarda iseniz, muhtemelen size ulaşılamadan balık yenmiş olacaktır."

Websitenizin arkaplanlarda kalmasının asıl sebebi, sizin önemli kriterleri uygulamıyor olmanızdan kaynaklanıyor. BoyKod, bu işi defalarca yapmış, tecrübe kazanmış ve istatistikleri ile kanıtlamış bir firmadır. SEO hakkında bilgi almak veya halihazırdaki websitenizi organik olarak üst sıralara çıkarmak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Aşağıda SEO çalışması yaptığımız bir websitenin önceki ve sonraki değerlerini(Ortalama 3 aylık değişim) sizlerle paylaştık.

• SEO ÇALIŞMASINDAKİ ÖNCEKİ GÜNLÜK GOOGLE GÖRÜNTÜLENMELERİ;
Seo Öncesi
• SEO ÇALIŞMASINDAKİ SONRAKİ GÜNLÜK GOOGLE GÖRÜNTÜLENMELERİ;
Seo Sonrası

DİKKAT: Sizi telefon ile arayarak Google'da üst sıralara çıkaracağını söyleyen kişilere itibar etmeyiniz. Bu kişiler genellikle vadetmekten öteye geçemeyen kişilerdir.